PŁATNOŚCI

 

Sam wybierasz, jak zapłacisz za zakupy na www.bkte-outlet.pl,

- przelewem elektronicznym,

- blikiem,

- kartą

Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

________________________________________

Szybki przelew

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (właścicielem serwisu i dostawcą usługi płatniczej jest PAyNow), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy użyty w transakcji, chyba że zostanie wskazany inny.

________________________________________

Karta płatnicza online

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, gdzie należy wybrać odpowiedni system płatności kartą, (podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.). Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który powinieneś dokonać przelewu. Ponieważ dla każdego klienta generowany jest unikatowy numer konta, pamiętaj, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w e-mailu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji twojego zamówienia .