jedyny w polsce outlet teleinformatyczny

O nas

Dzięki doświadczonej kadrze technicznej, nowoczesnym procesom technologicznym, całościowej ofercie oraz wysokiemu zaangażowaniu, tworzymy przewagę konkurencyjną, pozwalającą uczestniczyć w największych projektach infrastrukturalnych w Polsce i zagranicą.

Tylko sprawdzone produkty
 • Gwarancja do <b>2 lat</b>
  Gwarancja do 2 lat

 • Tylko z <b>UE</b>
  Tylko z UE

 • <b>100%</b> certyfikacji
  100% certyfikacji

 • Tylko <b>NOWE</b>
  Tylko NOWE

Nasza firma i magazyn

Zdjęcie firmy
Zdjęcie firmy
Zdjęcie firmy
Zdjęcie firmy
Zdjęcie firmy

NASZE PRODUKTY

Szafy teleinformatyczne
Sprawdź produkty
Światłowody
Sprawdź produkty
Kable teleinformatyczne
Sprawdź produkty
Listwy zasilające
Sprawdź produkty

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, częścią Kurkus Holding, która od przeszło dwudziestu lat związana jest z tworzeniem kompleksowych rozwiązań w obszarze infrastruktury systemów transmisji danych i bezpieczeństwa. Dzięki doświadczonej kadrze technicznej, nowoczesnym procesom technologicznym, całościowej ofercie oraz wysokiemu zaangażowaniu, tworzymy przewagę konkurencyjną, pozwalającą uczestniczyć w największych projektach infrastrukturalnych w Polsce i zagranicą.

Nasi Klienci postrzegają nas jako zaufanego i rzetelnego doradcę, który realizuje wraz z nimi najważniejsze biznesowe przedsięwzięcia, takie jak budowa szpitali, biurowców, obiektów sportowych, lotnisk, dworców oraz centrów obliczeniowych. W oparciu o profesjonalizm naszych pracowników, ich pasję tworzenia i wysoką efektywność działania oraz dzięki partnerskim relacjom z kooperantami możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Jednocześnie kształtujemy kulturę organizacyjną firmy w duchu wzajemnego poszanowania oraz dbamy o środowisko w którym żyjemy.